LIA Oktatási Központ

Dr. Koncz Kornélia

Kedves Barátom!

Sok szeretettel üdvözöllek oldalunkon! Dr. Koncz Kornélia vagyok, a LIA Iskola főigazgatója. Ha szeretnél piacképes OKJ-s szakmát szerezni, akkor ez az oldal Neked szól!

Egy érettségi ma már munkavállalás szempontjából nem sokat ér, gondolom ezt te is tudod. Valamilyen képesítés mindenképpen kell, ha egy jobb állást akarsz betölteni. Ez az oldal pontosan ebben segít Neked!

Azon gondolkozol, hogyan tudnád hatékonyan kihasználni érettségi utáni éveidet? Esetleg továbbképeznéd magad? Van egy nagyszerű ajánlatunk a számodra, amellyel akár 2 tanév alatt szerezhetsz szakmát és nyelvvizsgát! A képzéseinket felsőfokú tanulmányaid mellett is végezheted, ha össze tudod egyeztetni az órarendeddel.

Képzéseink

2017-ben új képzéseket nem indítunk, de lehet csatlakozni a 14. évfolyamos Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető, Műszaki informatikus, Nonprofit menedzser osztályokhoz.

Tanulni szeretnék »

ECL nyelvvizsga

Az ECL nemzetközi nyelvvizsgarendszer az Európai Unió nyelveire kidolgozott szabványosított vizsgarendszer, amelyet az ECL Konzorcium működtet. Iskolánk ECL nyelvvizsgaközpont, így lehetőség van nálunk is vizsgázni.

Vizsgázni szeretnék »

Elérhetőség

Iskolánk Budapest XII. kerületében, a Dolgos utca 7-9. szám alatt található a MOM-park mellett egy csendes, kis forgalmú utcában.

Részletek »