OKJ Tanfolyamok, Képzések - Debrecen

Cím: 4029 Debrecen, Leány u. 2.
Mobiltelefon: +36-30-226-9538
E-mail: Keresd ügyfélszolgálatunkat!

Megközelíthető a Nagyállomásról induló 31-es autóbusszal, amelyről a Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola oldalán a Hunyadi úti megállónál kell leszállni, majd a Rákóczi Ferenc utca irányába elindulva balra az első utca a Leány utca.

Villamossal utazva a Plaza-nal kell leszállni és a mellékelt térkép alapján Hunyadi utca, Rákóczi Ferenc utca, Leány utca útvonalon kb. 5 perc sétával megérkezik az iskolába.

Google térkép ide kattintva érhető el.

LIA Alapítványi Általános Iskola és Szakközépiskola, 4029 Debrecen, Leány u. 2.

Mit kezdjek az életemmel, hogy később jó legyen rá visszanézni?

DÍJTALAN hírlevelünkben az érettségi utáni évek leghatékonyabb kihasználásról tudhatsz meg többet. Milyen szakmát válasszak? Továbbtanuljak, vagy inkább dolgozzak? Hogyan szerezhetek jól fizető állást?

Adataidat bizalmasan kezeljük, sohasem adjuk ki harmadik félnek. Mi sem szeretjük a spamet, listánkról bármikor leiratkozhatsz!