Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány
Adatvédelmi nyilatkozat

Bevezetés

Az Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány, mint adatkezelő, magára nézve kötelezőnek ismeri el jelen jogi közlemény tartalmát. Kötelezettséget vállal arra, hogy honlapjával kapcsolatos minden adatkezelés megfelel a jelen szabályzatban és a hatályos jogszabályokban meghatározott elvárásoknak.

Az Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány fenntartja magának a jogot jelen tájékoztató bármikori megváltoztatására. Az adatvédelmi nyilatkozat legfrissebb változata folyamatosan elérhető a https://www.liaiskola.hu/adatvedelem.html webcímen. Utolsó módosítás ideje: 2020. május 19. Amennyiben felhasználónknak bármilyen kérdése lenne jelen tájékoztatóval kapcsolatban, kérjük írja meg nekünk az alábbi email címre: info@liaiskola.hu.

Hogyan és milyen személyes adatokat kérünk be?

Az Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány szolgáltatásán az érintettel kapcsolatos minden adat kezelése – a megjelölt kivételekkel – önkéntes hozzájáruláson alapul.

Webanalitika

A honlap forgalmi adatainak mérését és a felhasználói szokások elemzését a Google Analytics segítségével végezzük. Az adatkezelésről a szolgáltató tud felvilágosítást adni. Elérhetősége: http://www.google.com/analytics.

Jelentkezéskor megadott adatok

Az Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány történő jelentkezés során meg kell adni a jelentkezési űrlapon bekért adatokat. A jelentkezés során megadott adatokat a felhasználó online tudja módosítani, illetve törölni.

Amennyiben a jelentkező még az évnyitó előtt úgy dönt, hogy bár jelentkezett a honlapon, de mégsem kíván iskolánkba beiratkozni, ebben az esetben azonnal töröljük az általa a jelentkezés során megadott adatokat.

Az Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány beiratkozott diákok adatait a törvényi előírásoknak megfelelően tároljuk.

A személyes adatok tárolásának módja, az adatkezelés biztonsága

A felhasználók által megadott személyes adatokat a honlapunkat kiszolgáló webszerver tárolja. A webszerver adataihoz hozzáférhet a webszervert karbantartó rendszergazda, aki azonban csak biztonsági mentés, illetve hibaelhárítás végett férhet hozzá az adatokhoz, azokat egyéb célra nem használhatja fel, különösen nem adhatja tovább harmadik félnek.

Az Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány informatikai rendszere és hálózata egyaránt védett a számítógépvírusok, a számítógépes betörések és a szolgálatmegtagadásra vezető támadások ellen. Az üzemeltető a biztonságról szerverszintű és alkalmazásszintű védelmi eljárásokkal gondoskodik.

Az adatkezelő elérhetőségei

Név: Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány
Cím: 1126 Budapest, Dolgos utca 7-9.
Email cím: info@liaiskola.hu