SZÍLIA Szépségszalon – Duális képzőhely - kozmetikus gyakorlati oktatás

Miért érdemes minket választani?

A választásunk a szépségipar felé nem véletlen. Iskolánk kiemelt partnere a méltán világhírű és hungarikumnak számító Ilcsi kozmetikumok forgalmazójának, az Ilcsi Szépítőfüvek Kft.-nek, amelynek termékekeit használjuk is a képzéseink során. Gyakorlati oktatóink mindegyike magasan képzett, a szakmájának elismert tagja és képviselője. A gyakorlati oktatás az Egészségfejlesztési-Oktatási Alapítvány saját tanműhelyében történik!

Ilcsi Szépítő Füvek partner

Képzőhelyünk Ilcsi Szépítő Füvek partner! A kozmetikai tanműhelyünkben Ilcsi termékeket használhatnak a tanulók. Az Ilcsi filozófiája egyszerű és természetes. Hisznek abban, hogy a természetben minden bőrproblémára létezik megoldás. Az Ilcsi professzionális natúr kozmetikumok ezért minden esetben friss gyógynövényekből, gyümölcsökből, zöldségekből és gyógyvízből készülnek, így nem kivonatokkal, hanem élő hatóanyagokkal dolgoznak a bőrön. Az Ilcsi kozmetikumok széles választékát azoknak ajánlják, akik a természetes, mellékhatásoktól mentes bőrápoló megoldásokat részesítik előnyben. Tisztelik az élet minden formáját, ezért a termékeik kifejlesztése során nem végeznek állatkísérleteket, és nem használnak állati eredetű anyagot. Bővebb információ az Ilcsiről a www.ilcsi.com weboldalon található.

A Szília Szépségszalon honlapja itt érhető el.

Kozmetikus technikus gyakorlati képzés képek

Kozmetikus OKJ Képzés Budapest

Jelentkezés

További információkért látogass el a főoldalra! Jelentkezéshez kattints az alábbi gombra:

Jelentkezés